Krása a žena

Pamatuji si, jak moje sestra se stále chtěla v něčem zlepšovat. A nechtěla se zlepšovat třeba ve studiu anebo v práci, ale moje sestra se chtěla změnit ve svém vzhledu. Stále měla pocit, že není dostatečně krásná. Myslím si, že mnoho žen má takové mindráky jako moje sestra. Protože vím, že opravdu každá žena by chtěla na sobě něco změnit. Milé dámy, ruku na srdce. Je tady některá z nás, která by nechtěla na sobě nic vyměnit anebo zlepšit a nebo kapičku vylepšit? Myslím si, že opravdu každá žena by chtěla něco na svém těle zlepšit. I já se přiznám, zatím nemám sice žádnou plastickou operaci, ale vím, že do budoucna asi na nějakou půjdu.

Mateřství je krásné.

A vůbec se za to nestydím. A právě vůbec nevím, proč se některé ženy stydí za to, že podstoupily nějakou plastickou operaci nebo malou úpravu obličeje nebo nosu. Co je na tom tak stydlivého? Proč se ženy stydí za plastickou operaci? Podle mého názoru je to zcela normální. Pokud to pomůže někomu že, že se změní anebo že si něco na těle vylepší, tak proč ne?

Všechny ženy jsou krásné.

Podle mého názoru je jakákoliv změna na těle přípustná, pokud si to žena přeje a dělá to sama pro sebe. Protože některé změny na těle, když dělá žena kvůli někomu jinému, například kvůli muži, tak je to špatně. Podle mého názoru by žena měla být krásná hlavně sama pro sebe a potom pro druhé. Protože když se žena cítí krásně, je taky vnitřně spokojená a je na ní opravdu vidět. A jak se stavíte vy k plastické operaci? Přijde vám naprosto normální nebo ne? Já bych řekla, že je to již součást dnešní doby a vůbec bych se nad tím pohoršovala. Já vím, že já jednoho dne jistě podstoupím nějaký lifting pleti, abych byla pro sebe krásná. Velký nepřítel krásy je čas, ale lifting by to mohl změnit. Mnoho žen totiž není se sebou spokojeno. A je zajímavé, že každá žena chce většinou vypadat jako svůj ženský idol.