Krása a lidé

Myslíte si, že krásní lidé to mají v životě opravdu více jednoduché? Protože kolikrát slýchávám lidi, jak se baví o tom, že krásní lidé to mají ve všem jednodušší. A že prý taky dokonce získají lepší práci než méně atraktivní lidé. Co si o tom myslíte vy? Je to podle vás pravda? Já si myslím, že úplná pravda to není, ale málo pravdy samozřejmě na to opravdu bude. A kolikrát jsem třeba byla svědkem, když někdo vybral do práce někoho, kdo se mu líbil. A to vím podle toho, protože když jsem si potom zjišťovala jejich kvalifikace, všech uchazečů, tak jsem se dozvěděla, že tam byli dva a více kvalifikovaní než ten člověk, kterého vybrali do práce. Podle mě tohle absolutně nespravedlivé. Já vím, vy si možná říkáte, že třeba ten člověk měl opravdu lepší v praxi, přičemž třeba nepotřeboval ani kvalifikaci. Já vás chápu, ale stejně je to divné.

Každá žena se chce líbit.

Vybrat někoho, kdo má menší kvalifikaci? Tady už něco opravdu nehraje. Takže si myslím, že tady hrál roli asi vzhled. A uznejme si to. Když jsem toho může viděla, který získal tu práci, tak byl opravdu krásný. Byl vysoký gentleman, urostlý a taky měl krásné husté vlasy. Tak já se opravdu nedivím, že šéfové se musel líbit. A možná to tak taky bylo, protože moje šéfová s ním asi za rok měla svatbu.

Mají krásní lidé lepší život?

Takže nevím, čemu mám věřit. Ale abych se přiznala, tak krásní lidé to v životě mají o něco více jednodušší než ti lidé, co jsou méně atraktivní. Já vím, že je to do takové hodně povrchní, ale opravdu můj názor je takový a nezměním. Já sice povrchní vůbec nejsem, nehledím jenom na krásu. Já si třeba ni nedokážu vybrat partnera na online seznamce. Nejde mi si vybrat pouze na základě vzhledu? Co když to bude krásný, přenádherný blbeček? Tak to tedy vůbec. raději potkám svého muže snů třeba ve frontě na rohlíky nebo ve frontě na wc, kde prohodíme třeba pár slov. A o to mi jde. O rozhovor.