Komponent na auto

Víte, co to je škrtící klapka na Volkswagen Polo? Já jsem to slyšela úplně poprvé v životě. Ze začátku jsem si myslela, že se jedná o nějaký vtip, protože tohle snad ani nemůže existovat. Nějaké škrtidlo? Co to může znamenat, když se řekne škrtící klapka na Volkswagen Polo? Jako první jsem si vybavila, že se jedná o nějakou zbraň, čím se škrtí lidi. Samozřejmě, že to nebyla pravda, díkybohu. Jenomže jsem si měla představit první věc a ta, která mě pod tímto slovem napadne, tak jsem si opravdu myslela tohle. Morbidní? Možná. Já vím, je to docela hodně morbidní, ale nemůžu si pomoct. Nicméně potom jsem se ale zeptala souseda, protože mi to vážně nedalo a chtěla jsem vědět opravdu přesnou odpověď, jestli si ze mě nedělá třeba někdo srandu. A nakonec to dopadlo tak, že si srandu že mě nikdo nedělal. Škrtící klapka na Volkswagen Polo opravdu existuje.

Radost pohledět.

Byla jsem docela v šoku, protože řidičský průkaz mám deset let a pamatuji si, že technickou v autoškole jsem měla opravdu perfektní. Všechno jsem věděla, a ještě mě pochválili, že na ženu mám techniku o autech moc dobrou. Takže jsem se trošku zastyděla. Nicméně ale zase musím říct, že nikdo není dokonalý. A možná mám některé mezery ve vzdělání a sice techniky o autech, ale nejsem vlastně žádný technik ani automechanik. Takže na co bych měla vědět, co znamená škrtící klapka na Volkswagen Polo? Vlastně se za to ani nemusím stydět. Zajímalo by mě, kolik žen tohle ví.

Není všechno zlato, co se třpytí.

Anebo taky mužů, třeba taky nějaký muž nebude vůbec vědět, o čem je řeč. Dokážu si představit, že kdyby se ptala několika mužů, tak ne každý to bude vědět. Protože se mi taky kamarád přiznal, že o tom taky neslyšel. Takže jsem na tom byla docela ještě hodně dobře, tak jsem si řekla, že jsem vlastně docela dobrá. A co vy, milé dámy? Vy se vyznáte dobře v technice, která se zabývá auty? A co třeba záhadné 06a133064j Woocar.