V čem se cítíte pohodlně?

Patříte k ženám, které se rády chovají žensky? Žádné kalhoty, ale šaty, žádné tenisky, ale lodičky, žádný batoh, ale kabelka? A kde šaty nejraději nakupujete? Máte rádi kamenné obchody nebo nakupujete online? Pokud máte konfekční velikost a víte, která vám sedí, určitě to není problém, ale co když trochu z konfekčních velikostí vybočujete? Pokud nemáte postavu podle tabulek, a proto si nemůžete kupovat oblečení v běžných obchodech, kde jsou šaty seřazené dle velikostí, ale jen v rozmezí S až XL, musíte se poohlídnout jinde.

květované šaty

Můžete si nechat ušít šaty přímo na míru šikovnou švadlenou, jenže určitě potřebujete více než jedny šaty a cena bude značně vyšší než cena v obchodě. Jistotou vám ale bude, že šaty budou přesně dle vašich představ a budou vám padnout přesně na míru. Můžete si najít kamenný obchod http://www.lindex.com/cz/shopping-bag/ s oblečením XXL a víc. Výběr asi nebude veliký, ale je docela možné, že vám šaty upraví, pokud vám nebudou úplně dobře padnout. V každém městě takový obchod najdete, protože plnoštíhlou postavu určitě nemáte jen vy. Modelek je mezi námi skutečně málo.

modré šaty

Ale my vám nabízíme i třetí variantu. Kupte se maxi šaty letní v internetovém obchodě La Silueta. Máte strach, že se netrefíte do velikosti? Nevadí, poprvé si vše vyzkoušíte a příště budete vědět přesně, jakou velikost si objednat a vždy je tu možnost špatně zvolenou velikost zboží vrátit. Pokud se v šatech cítíte dobře, není nejmenší důvod si je odpírat jen proto, že nemáte standardní velikost. Nemůžeme se všechny zaškatulkovat do velikostí po XL, ale některé potřebujeme i něco málo navíc. Každá žena chce být krásná a mít na sobě pohodlné, ale elegantní oblečení. Koupit ale ty správné šaty může být těžké, pokud jste plnoštíhlá, ale pokud si najdete ten správný obchod, šaty vám mohou krásně postavu vytvarovat a každý se za vámi na ulici otočí.