Jak být krásná?


Jste rozmrzelé z toho, jak stojíte každý den před zrcadlem a uvažujete, jak to udělat, abyste si připadala krásná? Krásný může být každý z nás. Stačí jen vědět jak na to, abychom udělali ty správné kroky kupředu a dokázaly si zvednout sebevědomí.

Hydratujte pravidelně svou pleť

Hydratace je naprosto zásadní pro vaši zdravou a krásnou pleť. Hydratujte dvakrát denně svou tvář, dekolt a krk pomocí hydratačního pleťového krému a nezapomeňte na zbytek těla po sprše použít hydratační tělové mléko.

Dostatek spánku

Možná se vám to zdá jako otřepaná rada, ale je to tak. Dostatek spánku rozzáří vaši tvář, zatímco nedostatek se na ni nehezky podepíše v podobě únavy a tmavých kruhů pod očima. Dostatek spánku také pomůže snížit hladinu vašeho stresu. Každý den byste si měli dopřát 7-9 hodin nerušeného spánku.

spánek

Pohrajte si s doplňky

Jsou věci, které vám na vás vadí, třeba to, že musíte nosit brýle nebo musíte své vlasy krotit pomocí různých vlasových doplňků? Využijte je ve svůj prospěch! Každé tváři sluší jiné brýle, ale pokud najdete ty pravé, budete si díky nim připadat ještě krásněji. Na tuto věc se zaměřuje Krása blog Lux brýle.

brýle

Zaměřte se na své obočí

Obočí spousta žen často opomíjí, přitom pečlivě vytrhané a upravené obočí dokáže kompletně proměnit váš obličej. Neváhejte, pořiďte si pinzetu a pusťte se do toho. Pokud si nejste jistí, jak upravit své obočí, investujte do návštěvy kosmetičky.

Pravidelné cvičení

Cvičení vám pomáhá udržet se ve formě a prospívá vašemu zdraví. Je také prospěšné pro vaši pokožku, která bude elastická a působit zdravěji kvůli většímu průtoku krve. I když máte hubenou postavu, tak vždy vypadá lépe taková postava, na které je vidět alespoň nějaký náznak svalstva.

Používejte krém na opalování

Ultrafialové záření poškozuje naši pleť a taky náš zrak a měli bychom se před ním chránit. A to zdaleka nejen v letním období, ale celoročně. Paprsky slunce způsobují předčasné stárnutí vaší pleti. Proto používejte každé ráno po hydratačním krému ještě ochranný krém s UV faktorem.