Zajímavé přestupy ve fotbale

Bayern je aktuálně v jakési představě. Po odchodu hráčů v čele s Robbenem a Riberym bylo jasné, že musí dojít k několika změnám. Ty sice v létě proběhly, ale pořád to není ono. Jednou z vyhlédnutých posil je stále mladý Němec Leroy Sané, který v poslední době nedostával v Manchesteru City tolik prostoru, a který s německým týmem koketoval již v létě. Přestup by dával smysl pro obě strany.
tribuny na stadionu
Bayern by získal křídlo světových kvalit a Sané by si zase pořádně zahrál. Tou druhou by pak měl být mladý bek Monaca Benjamin Henrichs. Ten ve francouzském celku nedostává dostatek herního prostoru a zvažuje odchod. Bavorský velkoklub byl vždy plný německých hráčů a Henrichs by se jim určitě hodil, už je proto, že Kimmich často dostává prostor v záložní řadě. Luka Jovič by mohl hostovat ve West Hamu. Jovič byl kometou loňské sezony. Díky svým výkonům si řekl o angažmá v Realu Madrid. Tam však zatím paběrkuje a přes skvěle hrajícího Benzemu se do sestavy nedostává. Klub tak zvažuje jeho hostování. Jedním ze zájemců by měl být anglický West Ham, který je letos zatím dost za očekáváním a v 17 zápasech dal jen 19 gólů. Jovič by mohl zvednout střeleckou potenci klubu a pomoct jim uniknout do dostatečné vzdálenosti od sestupového pásma. Edouardo Camavinga je středem zájmu Realu Madrid. Camavinga je jedním z nejobletovanějších teenagerů na světě. V základu Rennes hraje od svých 16 let a jeho výkony monitoruje v podstatě každý velkoklub na světě. Francouzský klub si uvědomuje, že má ve svém kádru klenot a již teď našponoval jeho cenovku na 60 milionů. Že v Rennes dlouho nezůstane je jasné, nicméně ve svých čerstvých 17 letech je víc než jasné, že základ v žádném top klubu hrát nebude.
fotbalový míč na trávníku
Pro jeho vývoj by bylo lepší, kdyby zůstal tam, kde aktuálně je. Adam Hložek se dostal do hledáčku Borussie Dortmund. Adam Hložek je aktuálně asi největším talentem českého fotbalu. Je dlouhodobě sledován světovými velkokluby a dřív nebo později jeho kroky do zahraničí povedou. Nyní se začalo celkem nahlas mluvit o zájmu Dortmundu, který s mladými hráči umí velice dobře pracovat. Nicméně na případný přestup má Hložek ještě čas. Navíc pokud by se mu povedlo dostat na letní EURO, může jeho cena raketově vyrůst.