Řešení pro každé studio i jednotlivce

Ať už jste soukromý trenér, lektorka jógy, nebo taneční studio, určitě víte, jak je obtížné udržet si přehled o tom, kolik lidí se chystá na lekce. Zvlášť pokud kromě uzavřených kurzů nabízíte i otevřené lekce. Pro vás, nebo vaše lektory pak může být nepříjemným překvapením, kolik klientů se skutečně ukáže. A je jedno jestli jich bude příliš málo, nebo naopak příliš mnoho.

notebook s poznámkami

Jednoduchý rezervační systém vás tohoto problému jednoduše zbaví. Stačí nám sdělit vaše požadavky a my vám vypracujeme systém na míru vašim potřebám. Chcete vědět, co všechno si můžete ve svém novém rezervačním systému nastavit? Kromě klasického kalendáře, který všichni tak nějak očekávají, kde se můžou klienti přihlašovat a tvořit si platné rezervace, pro vás nabízíme i mnoho dalšího.

Rezervace můžeme podle vašeho přání propojit s platební bránou nebo kreditovým systémem, aby vaši klienti mohli vybranou lekci rovnou zaplatit a vy tak měli jistotu, že dorazí. Systém může automaticky rozesílat informace o konání/zrušení lekce nebo uvolnění místa na lekci pro zájemce. Také budete moci nastavit úroveň obtížnosti lekce. Skvělou vychytávkou je nahrávání videí přímo do systému nebo možnost živého vysílání. V případě, že z různých důvodů budete muset omezit provoz studia nebo soukromých lekcí, můžete tak svým klientům nabídnout adekvátní náhradu.

Pokud jste vlastníkem studia nebo tělocvičny, jistě oceníte i další vylepšení, jako je například umožnění přístupu účetní do systému nebo možnost zadat do systému náklady na jednotlivé lekce, či spárování systému s EET. To vše vám usnadní vaši práci a vy se tak budete moci soustředit na svoje klienty.

tablet s kalendářem

Ještě jste se nerozhodli, zda by se vám takový systém vyplatil? Představte si, že byste museli zaměstnávat člověka, který vám povede kompletní evidenci, v případě velkého studia možná i dva nebo více. A přestože lidé jsou schopnější v komunikaci, v plánování, tvoření přehledů a zpracování statistických údajů jsou přeci jenom lepší specializované softwary.