Práce budoucnosti

Když jsem byla malá, tak jsem se svou kamarádkou měla takový kroužek, kde jsme si se všemi kamarádkami kreslily obrázky. Nás moc bavilo kreslit a jsem velmi ráda, že si toho také všimla naše paní učitelka a naši rodiče. Ano, jsem si toho vědoma, že říkám, že jsem za to ráda. To ano, protože mnoho rodičů ani neví, co jejich děti baví a zajímá. A to hlavně v dnešní době. Protože dnešní doba je taková uspěchaná, že všichni rodiče stále jenom pracuji anebo nemají čas na své děti. Já to sice na jednu stranu chápu, že rodiče musejí pracovat a že si to určitě takhle sami nevybrali. Že kdyby mohli, tak jsou se svými dětmi. Jenomže ale někdy to je tak, že rodiče jsou oba dva velcí workoholici a stále jenom pracují. A někdy to může být dítěti i líto A nebo nevidí úspěchy svých dětí. A moje maminka si toho naštěstí všimla a za to jsem byla velmi ráda.

Jednoduchá grafika.

Chtěla jsem být totiž grafička. Tohle mě napadlo, když mi bylo asi třináct let. Ve škole, když jsme měli informativní výuku, tak mě bavilo dělat grafické vzory. A protože jsem z Třebíče, tak mě zaujalo, že bych mohla mít brigádu v grafickém studiu v Třebíči. Grafické studio v Třebíči je významné tím, že je to taková malá firma, která má ale tak velmi osobitý přístup, že se to každému zákazníkovi moc líbí.

Legendární logo na kávu.

Pokud hledáte nějakou kvalitu, která se týká například tiskárny anebo nějakých slohových prací anebo grafických studií, tak se neváhejte a nebojte se obrátit na grafické studio v Třebíči. A v Třebíči vám vždycky rádi pomůžou. Byla jsem se tam už jednou podívat a musím říct, že grafické studio v Třebíči má opravdu krásnou atmosféru, kde by se určitě taky skvěle pracovalo. Nebo vás grafika a počítače obecně vůbec nezajímá? To se taky může stát. Ale i když nemáte třeba rádi techniku, tak i přesto se někdy může stát, že nutně budete muset potřebovat nějakou pomoc, co se týká grafiky.