Plesová sezona začíná

Hledáte šaty na ples nebo na jakoukoliv jinou společenskou událost? Blíží se akce, na které chcete zazářit? Objevte se na plesu v šatech, ve kterých 100% oslníte všechny přítomné. Můžete si vypůjčit šaty, které budete mít na sobě určitě jako jediná. Naše půjčovna společenských šatů Svatebni-saty-spolecenske-plesovemá tak širokou nabídku, že si zde vybere každá žena. Máme mnoho modelů, od klasických až po moderní, a to v mnoha barvách a stylech. Chcete se podívat na naše šaty z pohodlí domova? Projděte si náš online katalog na našem webu, kde najdete přesný popis každých šatů i fotografie. Pak už budete vědět co asi hledáte.

fialové šaty

Budeme se vám věnovat naplno
Svou práci milujeme, a rádi se zákaznicemi vybíráme šaty, které je budou doprovázet na důležité události. Máme nejen plesové šaty, ale i svatební. Obleče se u nás nejen tanečnice na ples, ale i nevěsta, družička nebo svědkyně.

společenské šaty

Nevíte co chcete?
Přijďte k nám, a společně určitě najdeme šaty, které vás zaujmou a budou jako stvořené přesně pro vás. Samozřejmostí je u nás úprava šatů na míru, takže i když vám šaty nesednou, rádi vám je upravíme. Vyzkoušet si můžete jakékoliv šaty, jen je třeba počkat s tím, že zkoušky šatů jsou zpoplatněny. Je to z toho důvodu, že po každé zkoušce se šaty musí nechat vyčistit, aby byly ve 100% stavu připraven pro další zákaznici.

Náš salon je velmi oblíbený, protože se věnujeme všem zákaznicím na 100 %. Snažíme se vždy splnit všechny požadavky, a dokážeme poradit s čímkoliv ohledně šatů. Náš salon je vyhlášený díky obrovskému množství šatů, které máme k dispozici. Najdete u nás opravdu všechny možné druhy šatů, které vás napadnou. Přijďte si k nám vypůjčit šaty, ve kterých budete královnou každého plesu. Svoje vysněné šaty u nás najde každá žena bez ohledu na věk či postavu. Vsaďte na jistotu – na náš salon. Jsme tady pro to, abyste se cítila krásně.