Krása je různá

Krása je opravdu všude kolem nás a nezáleží na tom, jak člověk krásu vnímá. Protože každý člověk vnímá krásu jinak. Začala bych třeba například u toho, že když si vezmu, že moje nejoblíbenější barva je růžová, tak to neznamená, že se líbí všem. Třeba moje sestra růžovou barvu úplně nesnáší. Moje sestra má ráda oranžovou a žlutou barvu. Já sice vím, že to jsou takové krásné a veselé barvy, ale já je moc nemusím. Protože vždycky když si vezmu na sebe krásnou žlutou mikinu, tak ji mám ihned o takových malých černých broučku. Žlutá barva bohužel přitahuje brouky a všelijaký hmyz. Takže právě kvůli tomu žlutou barvu nemusím nosit. Ani se mi to tak moc nelíbí. Můj šatník je opravdu krásný a mám v něm hlavně černé, růžové a bílé věci. Baví mě nosit tyto tři věci, barvy a taky mě baví tyto tři věci kombinovat. Jsou to opravdu pěkné barvy.

Něžná krása.

Hlavně tedy černá, která je univerzální. Navíc když to tak vezmu, tak krása není pouze v oblečení a v barvách. Může to být taky krása vlasů. A víte vůbec, milé dámy, že se říká, že vlasy jsou korunou krásy? Já to vím. Proto taky beru různé potravinové doplňky na vlasy, aby mi vlasy zhoustly. Protože dříve jsem si vlasy odbarvovala na blond. Abych je měla krásné.

Gotická krása..

Nicméně ale krása dopadla úplně jinak Teď byl to spíše pravý opak. Vlasy jsem měla spálené od peroxidu. Takže mi trvalo asi šest let, než se mi vlasy vrátily do původního stavu a vypadají k světu. A v současné době mám docela krásné vlasy, protože už si je nebarvím a raději chodím na profesionální ošetření do kadeřnického salonu. A to mě moc baví. Mám ráda salony krásy, kde o váš všichni pečují a snaží se z vás udělat krásnou ženu, skoro jako princeznu. Líbí se mi, když se mi někdo stará o vlasy. Taky mám velmi ráda masáže. Chodím na lymfatické masáže, které slibují, že člověk po této masáži bude krásnější a s více energie. Tohle mohu potvrdit. Plet mi září vždy krásou.