Darujte vašim přátelům kšiltovku při příležitosti společné horské túry

Chystáte se na výlet s kamarády a připravujete pro ně zábavný program v duchu cykloturistiky, vodáckého putování nebo pěší turistiky v horském terénu? Pak byste pro ně mohli vymyslet i cosi navíc, nějaký bonus, který každého potěší a zároveň dotyčné osobě přenechá něco na památku. Mnoho lidí si ve svém životě vybaví právě takové momenty, kdy za vámi někdo přišel jen tak, pro radost, navštívil vás jen proto, že vás chtěl vidět a zeptat se, jak se vám daří, a zároveň vám daroval čokoládu, tričko, hlavolam nebo třeba hrnek s potiskem.

mladík s kšiltovkou

Ano, je to tak, nejlépe se pamatují dárky darované z lásky bez podmínek, tedy buď v rámci mileneckého vztahu, anebo i ve vztahu ryze přátelského. Máme pro vás tip, jak byste mohli své přátele potěšit, zvednout jim náladu a celkově zlepšit mezilidské vztahy. Bezpodmínečná láska je totiž to, co každý z nás hledá hluboko ve své duši, po čem touží, a co jej vystihuje. A kdo je schopen bezpodmínečné lásky, ten také žije mnohem plodnější a hezčí život.

dívka s kšiltovkou

Zkuste to s kšiltovkou MIUCCIA

Představujte si, že jedete s kamarády do hor, obdařeni potřebnou outdoorovou výbavou a připraveni podniknout túru za slunečného počasí, třeba na Velkou Svišťovku ze Skalnatého Plesa ve Vysokých Tatrách. A v den, kdy se ráno probouzíte v hotelu a blíží se snídaně a dopolední pochod, vybalíte ze svého zavazadla sadu osmi parádních MIUCCIA kšiltovek https://www.promodarky.cz/produkty/miuccia-ksiltovka/, každou v jiné barvě, s potiskem nebo výšivkou v podobě jména dotyčné osoby. Každému kšiltovku opatrně nasadíte na hlavu, zezadu, aby to bylo rychlé překvapení, a s kšiltovkami pak vaše skupina vyrazí k pozemní lanovce. Budete jistě středem pozornosti, protože se tak často nestává, že by parta osmi výletníků měla na sobě stejné kšiltovky se jmény.

Na výběr máte z pěti barev, a pokud vsadíte na kšiltovky CAMPBEL, tam si vyberete dokonce z dvanácti barev. No uznejte, nezíská touto maličkostí váš výlet na atraktivnosti?