Bezdrátový systém

Pondělí 6 srpna, 2018 |
Bezdrátový systém

Chcete si i nadále užívat svobodu, volnost a příjemné prostředí ve vašem domově? Chcete z vašeho bytu vytvořit to, čemu se říká domov? Zvolte Philips hue. Jedinečná šance, jak si osvětlit dům, byt, či jakoukoliv místnost pomocí bezdrátového systému, který navíc můžete ovládat na dálku pomocí ovladače, telefonu nebo tabletu.
osvětlení žárovka

Intenzitu světla můžete měnit i z pohodlí gauče

Sedíte u televize a nechce se vám vstávat a vypínat světlo? To se vůbec nedivíme, protože to je hrozná otrava, jenomže co když jeden člen večeří a potřebuje osvětlení, ale když skončí, chtějí pak všichni nadále zůstat sedět a dívat se na televizi? Kdo půjde zhasnout světlo? Problém, který nastává v mnoha rodinách den co den. S osvětlením Philips hue, už nemusíte vstávat, jednoduše vezmete do ruky telefon, kliknete a světlo vypnete nebo změníte jeho intenzitu. Tak jednoduché to opravdu může být! Zlepšete si kvalitu života a dejte mu nový smysl.
záře doutnavka

Co všechno vám toto moderní novodobé světlo umožní?

1) Rozsvítit

2) Zhasnout

3) Ztlumit světlo

4) Přidat intenzitu světla

Systém můžete ovládat na dálku pomocí telefonu. Už žádné kabely, ani vypínače! Moderní trendy se pohybují úplně v jiné rovině. Vše se řídí na dálku pomocí telefonu.

V dnešní době už to není jenom o klasických žárovkách, ale trendy postupují neustále kupředu. Nejmodernější technologie umožňuje již mnohé a právě tento způsob ovládání světla vám doma vytvoří komfort, útulné prostředí a zlepší kvalitu vašeho života. Dopřejte si konečně moderní pojetí vaší domácnosti. K těmto produktům se samozřejmě nabízí i veškeré doplňkové zboží.

v Sortiment zahrnuje veškeré příslušenství, jež byste mohli potřebovat.

Toto chytré osvětlení můžete využít různou formou. K dispozici je osvětlení na strop, jako stropní světlo, nabízí se varianta stolního svítidla nebo jako zabudované bodové světlo.

v Vyzkoušejte tento typ osvětlení a věřte, že si jej velice rychle zamilujete.