Vyhněte se pomluvám a závisti

Člověk je velice závistivý tvor, a proto se vždy vyplácí chránit si své soukromí. Řekněte sami, kdybyste vyhráli milión, chlubili byste se tím nebo byste si to nechali raději pro sebe a řekli to jen své nejbližší rodině a možná ani těm ne, jen partnerovi. A proč? Přesně proto, že by vám lidé záviděli, pomlouvali by vás a sledovali na každém kroku. Pokud podnikáte a bydlíte na menší vesnici, jistě to neutajíte úplně, ale nemusíte mít sídlo firmy ve vlastním domě a tím nemusíte mít strach, že doručovatelka pošty bude o vás šířit informace, kdo vám píše, z jakého úřadu vám chodí doporučená psaní apod. Je do zdánlivě maličkost, ale co když řešíte ve firmě nějaké záležitosti se soudem a chodí vám občas obálky s modrým, červeným nebo zeleným pruhem? Poštovní doručovatelka neví, co je uvnitř, ale bude vědět kdo vám jej poslal a pak už to bude jen o fantazii všech drben po vesnici.

pohoda

Ze zákona musí mít každá firma své sídlo, svou adresu, na kterou budou přicházet oficiální dopisy, na kterou budou chodit bankovní výpisy, dopisy z finančního úřadu apod. Není ale nutné, aby to byla adresa vašeho bydliště. Chcete třeba založit firmu, která bude potřebovat jen internet, žádné sklady, žádná výrobní hala, ale nechcete, aby to věděli všichni vaši sousedi. Máme pro vás krásné řešení vašeho problému. Virtuální sídlo Ostrava Kancelar29. Nevíte, co to obnáší? V Ostravě bude stát dům, na kterém budete mít svou poštovní schránku a do ní vám bude chodit veškerá korespondence.

pomluva

V tomto domě bude mít takovéto virtuální sídlo více firem. Pro všechny tu bude existovat možnost, nechat si naskenovat vaši poštu a nechat si ji zaslat mailem nebo se pro ni jednou za týden stavíte. Také v tomto domě bude vybavená konferenční místnost, kterou můžete využít na příležitostné obchodní schůzky.

Virtuální sídlo je tu pro zachování vašeho soukromí.