Pro váš nový začátek

Jak začaly potíže u vás? Jistě velmi podobně, jako v celé řadě dalších domácností. Museli jste si vzít několik drobných půjček v době, kdy jste rekonstruovali dům nebo nakupovali nové zařízení. Bylo třeba vybrat nové auto či vyplatit sourozence z dědictví. Ano, podobných příběhů je celá řada. Zpočátku jste neměli problém několik tisíc měsíčně splácet, ale bohužel jste ztratili zaměstnání. Pár měsíců, kdy jste nemohli zaslat potřebnou částku nebo ji zasílali se zpožděním si vybralo krutou daň. Naskakovaly vám úroky z prodlení a penále. Jak složitou situaci vyřešit?

bílý telefon

Pomoc najdete v refinancování
Je třeba co nejdříve najít nového poskytovatele úvěru, který vám pomůže refinancovat stávající půjčky. Ačkoliv se jedná jen o drobné částky, problém nastává s výší úroků, které se počítají při nesplacení. Druhý a závažnější problém je doba splatnosti. Všechny půjčky mají pouze krátkou lhůtu na splacení a z toho vyplývá vysoká výše měsíční splátky. Nový úvěr https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/ vám může pomoci. Získáte jej na příznivou úrokovou míru, ale především vám nabídne dlouhou lhůtu splácení. Americkou hypotéku můžete splácet dokonce i třicet let. V takovém případě je výše vašeho měsíčního zatížení skutečně minimální a pohodlně zvládnete i ostatní rodinné výdaje.

úvěrová tíseň

Úrok je výhodný
Překvapila vás nízká úroková míra? Tu je možné poskytnout, jelikož za splacení úvěru ručíte nemovitostí. A pokud máte v registru dlužníků jen drobné záznamy, můžete se těšit na skutečně příznivou úrokovou sazbu. Ta bude dokonce nižší, než u americké hypotéky nabízejí některé banky! Vyplnění kontaktního formuláře je nezávazné, stejně jako zpracovaná kalkulace nabídky úvěru, kterou obdržíte obratem. Rychle se přesvědčíte, že i pro vaši rodinu existuje snadné a příjemné řešení tíživé situace.