Hollywoodský úsměv


Zuby dělají člověka a to ví naprosto každý. Vždy si všimnete, když někdo nemá zub spíše než když někdo nemá například prst. Je to logické, zuby se totiž nachází na obličeji, což je centrum, do kterého se díváme při každém rozhovoru. Dovolím si říci, že zuby jsou ještě důležitější než boty, a to se o botách tvrdí, že jsou to první, čeho si na vás člověk, se kterým vedete rozhovor všimne. Myslím si, že to pravda není a na prvním místě jsou samozřejmě zuby, protože na ty se díváme, když s někým hovoříme, protože u mluvení se otevírají ústa, a v nich jsou samozřejmě zuby, proto jsou dle mého zuby tak důležité.

fazety

Je to to, co vypovídá jako první o člověku před tím, než jej poznáme a zjistíme, jaký ve skutečnosti je. Zuby jsou něco, co bychom si měli střežit jako oko v hlavě nebo se o ně alespoň starat, protože věřte, že žádný zubař nemá rád lidi, kteří se o své zuby nestarají, byť je to jeho práce. Je to samozřejmě zvláštní, protože by měl být rád, že má co opravovat, je to pro něj ale velmi bolestivé vidět zanedbaný chrup protože ví, jaké všechny nemoci toto může přinést a tak je mnohem radši, když mu do křesla nasedne pacient, který se o zuby stará. Jistě chceme všichni Hollywoodský úsměv, ten známý zářivý bílý úsměv s tak rovnými zuby, že by se podle nich dalo cokoliv měřit.

fazety

Vidíme jej v televizi, většinou zdobí ústa každé celebrity. Je však důležité vědět, že se jedná pouze o fazety. Co jsou to fazety? Jedná se o zubní náhrady. Jsou to tedy zuby z umělé hmoty ale ne takové, jaké si každý představíme – od babičky. Ale jedná se konkrétně o bílé nasazovací zuby, které se nasadí na naše zdravé zuby a přilepí se pomocí speciálního lepidla. Hodně lidí si zubní fazety dává, protože to spraví naprosto jejich úsměv. Pokud chcete vybrat dobrou zubní kliniku, vyzkoušejte určitě zubní fazety Praha. Nebudete litovat, obzvlášť pokud máte ty své žluté.